Prestigio

Prestigio

Prestigio International Inc. je jedním z nejdynamičtěji se vyvíjejících mezinárodních výrobců LCD displejů a Tv přijímačů, přenosných počítačů a poslední dobou i plazmových TV přijímačů. Dříve byla společnost u expertů IT průmyslu známá jko dodavatel světových značek, které prodávali produkty společnosti pod různými názvy. V roce 2002 se však top manažeři společnosti rozhodli vstoupit na mezinárodní trh pod svojí vlastní značkou Prestigio. V současnosti je společnost Prestigio aktivně spojená s EMEA regionem, který řídí prostřednictvím trí obchodních zastupitelství nacházejících se v Západní Evropě (Gorinchem, Holandsko), v Centrální a Východní Evropě (Praha, Česká republika), a v CIS (Moskva, Ruská federace).

více

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce Prestigio

Prestigio nabízí LCD PC určený pro SMB kanceláře a domácnosti

Prestigio nabízí LCD PC určený pro SMB kanceláře a domácnosti

03.08.2007 | Společnost Prestigio uvedla na český trh nové zařízení, které kombinuje výhody 17”, případně 19” LCD monitoru s plně funkčním osobním počítačem. …

Další články

Katalog Prestigio

Srovnání s jinými monitory

V katalogu 33 monitorů Prestigio

1.
2.
3.

Chybí Vám zde konkrétní model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chybí Vám zde konkrétní model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3  

Chybí Vám zde konkrétní model?

Napište recenzi

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.